Головна сторінка :: Офіційний сайт міста Миргород Офіційний сайт Миргородської міської ради

Якщо питання торкається особистих прав громадянина, він має пріоритетне право бути присутнім на засіданні сесії. В Татарбунарській громаді відзначили День Конституції України. https://novosti-n.org/ukraine/Tayemnychyj-leprekon-yakyj-proponuye-gorshhyk-zolota-na-inshomu-boczi-veselky-v-Charms-Treasures-vid-Betsoft-303659 Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко відзначив працівників різних структур, які працюють на території громади та разом рухають нашу країну до Перемоги.

Як знайти інформацію про роботу міської мерії на сайті міста.

Рішення міської ради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення на сайті міської ради, якщо міською радою не встановлено більш пізній термін введення цих рішень у дію. Рішення міської ради не нормативно-правового характеру набирають чинності з моменту їх підписання. У засіданнях постійних комісій беруть участь заступники міського голови згідно з розподілом обов’язків або особи, які їх заміщають. Депутат оформляє свою ініціативу у вигляді проєкту рішення та разом із супровідним листом на ім’я секретаря міської ради направляє до загального відділу. Секретар міської ради сприяє депутату у реалізації його нормотворчої ініціативи.

Інформаційний запит

У разі, якщо після відповідного попередження особа продовжує заважати проведенню пленарного засідання, головуючий може поставити на розгляд ради питання щодо залишення залу пленарних засідань особою, яка перешкоджає у проведення засідання. При необхідності головуючий на пленарному засіданні може оголосити перерву або закрити засідання. Для запрошених у залі відводяться спеціальні місця. Головуючий може надати право виступу на засіданні Ради з дозволу більшості від загального складу депутатів міської ради. Присутні особи повинні утримуватися від публічних проявів свого ставлення до питань, які розглядаються Радою. У разі порушення порядку, за пропозицією головуючого, можуть позбавлятися права присутності на засіданні.

Начальник відділу звернень

Після підписання міським головою, управління організаційно-виконавчої роботи присвоює рішенню номер. 22.14. Рекомендації постійних комісій підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісіям у встановлений ними строк. 22.9. Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань. 17.2.

Рішення громади

Також, з метою уникнення масових скупчень відвідувачів у ЦНАПі, збільшено обсяг використання дистанційних форм комунікації для надання громадянам консультацій з питань отримання адміністративних послуг. Депутатські запити, подані в міжсесійний період та в день сесії включаються до порядку денного для оголошення перед питанням «Різне». 3) після закінчення строку, на який депутати міської ради об’єдналися в депутатську групу, або строку повноважень ради. Стаття85.Повноваження депутатів, порядок організації і гарантії депутатської діяльності визначаються Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими законами. Стаття 84.Звіти і зустрічі депутатів міської ради з виборцями висвітлюються у засобах масової інформації. Стаття 83.Депутат місцевої ради не пізніш як за сім днів повідомляє виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб. Повноваження старости можуть бути достроково припинені за рішенням відповідної ради.